Program,oyun, filim,klip,webmaster,araçlar,resimler,arkadaşlık,sohbet,faydalı bilgiler vb...dahası bu forumda.paylasım platformu

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda bulunan özel aktivitelerden yararlanamaz.

Paylaş | 

Tatlıses'in oğlu İdo'nun ilk müzik çalışması, İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
A D M İ N
FORUM KURUCUSU

Aktiflik :
200 / 999200 / 999

Başarı Puanı : 21051
Rep Puanı : 1
Yaşı : 35

MesajKonu: Tatlıses'in oğlu İdo'nun ilk müzik çalışması, İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo   C.tesi Nis. 07, 2012 8:49 pm

İşte Tatlıses'in oğlu İdo'nun ilk müzik çalışması

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ilk çalışmasını yayımladı.

Sahnelerin usta sanatçısı İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo Tatlıses, babasının yolundan ilerliyor.
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, uzun zamandır stüdyoda çalışmalar yapıyordu... Tatlıses, sonunda çalışmalarından bir parçayı paylaşıma sundu!
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, babasının izinden gidip bir süredir beste çalışmaları yapıyordu. Stüdyoya girip kendi yaptığı şarkıları okuyan İdo, çalışmalarının meyvesini paylaştı.
Tatlıses, "Daha önce ilk bestemi yakında sizinle paylaşacağım" demişti ve dediğini de yaptı.
Tatlıses'in şarkısı şimdiden beğeni kazandı.

İŞTE ŞARKININ SÖZLERİ

İyi olmadı bu zamansız gidişin, beni böyle yapayalnız terk edişin
Ayrılık değildi sonumuz bizim için, seni ben en derinden sevmişim
Ben seni unutmadım, hep hatırladım, sen de beni unutma
Sen yüreğimi sarmasan da bu can feda senin bir tek aşkına
Sen benim olmasan da yüreğimi sarmasan da bu can feda senin bir tek aşkına
Kullanıcı profilini gör http://bialem.forummi.com

Tatlıses'in oğlu İdo'nun ilk müzik çalışması, İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası