Program,oyun, filim,klip,webmaster,araçlar,resimler,arkadaşlık,sohbet,faydalı bilgiler vb...dahası bu forumda.paylasım platformu

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda bulunan özel aktivitelerden yararlanamaz.

Paylaş | 

The Town Hırsızlar Şehri I 2010 I TR Dub I 176x144 I

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
A D M İ N
FORUM KURUCUSU

Aktiflik :
200 / 999200 / 999

Başarı Puanı : 21171
Rep Puanı : 1
Yaşı : 35

MesajKonu: The Town Hırsızlar Şehri I 2010 I TR Dub I 176x144 I   Perş. Mart 22, 2012 4:43 pm

Yapım:2010 - ABD
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim, Polisiye, Suç,
Süre:123 dakika
Yönetmen:Ben Affleck,
Oyuncular:Ben Affleck, Blake Lively, Rebecca Hall, Jeremy Renner, Chris Cooper, Jon Hamm, Victor Garber, Pete Postlethwaite, Titus Welliver, Thomas Olson, Mark Berglund
Senaryo:Ben Affleck, Sheldon Turner, Aaron Stockard, Peter Craig,
Senaryo (Kitap):Chuck Hogan,
Yapımcı:Ben Affleck, David Crockett, Chay Carter, Graham King, William Fay, Jon Jashni, Thomas Tull, Basil Iwanyk

Filmin Konusu: Dough MacRay (Ben Affleck) banka soyguncularından oluşan bir grubun lideridir. Hayatında kimseyle yakınlaşmadığından kimseyi kaybetme korkusu da yoktur. Ancak bu durum son işlerinde banka müdürü Claire Keesey’yi (Rebecca Hall) rehin almaları ile değişecektir. Claire’e ilgi duymaya başlayan Dough’ın hayatı da bu doğrultuda değişecektir.
indir
depositfiles.com g3nvj46yv
Kullanıcı profilini gör http://bialem.forummi.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası